FARBIARNIA

 

JEŻELI SZUKASZ:

  • doskonale wybarwionej i wykończonej dzianiny,
  • idealnej powtarzalności wybarwień kolejnych zamówień,
  • szybkiego terminu realizacji,
  • solidnego partnera do współpracy,

WŁAŚNIE ZNALAZŁEŚ!

Firma AN-FARB, prywatny zakład włókienniczy założony w 1992, świadczy usługi wykończenia dzianin i tkanin w zakresie barwienia, stabilizacji  i różnorodnego ich uszlachetniania. Farbiarnia proponuje usługowe barwienie oraz uszlachetnianie dzianin i tkanin z następujących surowców: bawełna, wiskoza, poliamid, poliester, wełna, akryl i ich mieszanki oraz len, sizal, jedwab i inne włókna łykowe.

Barwienie, bielenie i pranie wykonujemy w maszynach włókienniczych renomowanych firm światowych. Korzystamy z aparatów o ładownościach:
30 kg, 50 kg, 100 kg, 200 kg, 300 kg, 400 kg.

Specjalizujemy się również w druku cyfrowym dzianin.

Firma AN-FARB posiada profesjonalne i dobrze wyposażone laboratorium, w którym zatrudnia wykwalifikowany personel. Barwniki przez nas wykorzystywane i środki pomocnicze posiadają wszystkie niezbędne atesty.

Dla Klienta najważniejsza jest jakość otrzymywanego towaru, krótki termin realizacji zamówień oraz niezbyt wygórowana cena usługi i dlatego AN-FARB wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, realizując je z powodzeniem. Ponadto oferujemy również rozwiązania zgodne z indywidualnymi potrzebami naszych kontrahentów.